www.paremkodujaoks.ee - Amway tooted sinule ja sinu kodu jaoks / Amway tooted / Kaalukaotus   Prindiversioon

Kaalukaotus

Svorio metimas - bodykey by NUTRILITE™

bodykey™ kiirtoidud – aitavad sul kaalus alla võtta

Avasta bodykey kiirtoitude abil uus maitsev viis portsjonite suuruse ja manustatava kalorikoguse kontrolli all hoidmiseks. Vali laia valiku sinu vajadustele vastamiseks välja töötatud toodete hulgast.

 

Kuidas see toimib?

 Teades, et me kõik oleme erinevad ning meil on erilised vajadused, töötas Amway kõigile bodykey kiirtoitudele välja kolm varianti – vähendatud süsivesikute sisaldusega, vähendatud rasvasisaldusega ja tasakaalustatud – ning värvikoodid aitavad sul õige valiku teha.

Maitsvate kiirtoitude nautimiseks pead vaid otsustama, missugune variant sulle kõige paremini sobib. Kas pead vähem rasvu tarbima? Vali vähendatud rasvasisaldusega tooted. Kui arvad, et tarbid liiga palju süsivesikuid, võid katsetada vähendatud süsivesikute sisaldusega tooteid. Ja kui tunned, et pead mõlema tarbimist vähendama, peaks sinu valikuks olema tasakaalustatud kiirtoidud.

Kui oled otsustanud, missugune variant sulle kõige paremini sobib, asenda lihtsalt üks toidukord päevas bodykey kiirtoiduga. See aitab sul aega säästa ja annab sulle söödava toidu kvaliteedi ja koguse üle kontrolli. Kombineeri üks mugav kiirtoit päevas kahe tavalise einega ja saad mitmekesise igapäevase dieedi.

Head isu!

bodykey sarja kuuluvad ahvatlevate maitsetega kiirsupid, kokteilid ja einebatoonid, mis varustavad sind vajalike põhitoitainetega ja pakuvad nautimiseks mitmekesise valiku eineid.

Kokteilid

Amway Kokteilid - Bodykey kokteilid toetavad teie individuaalset kaalulangetamise programmi. See on kiiresti valmiv ja maitsev tasakaalustatud makrotoitainetega toit!

Tee

Kui teil on vaja suurendada oma päevas tarbitava vedeliku hulka, sobib teile ideaalselt bodykey taimetee! See ei anna kaloreid ja on maitsev. Teele annavad maitset sidrunhein, roheline tee ja nõges. Sobib ideaalselt teie kaalulangetamise programmiga; segage sisu keeva veega ja asuge kergesti kaalu alandama!

Toidulisandid

Amway Looduslik toidulisandid pakuvad lisatuge teie kaalu reguleerimise programmi täitmisel. Teeme elu veelgi lihtsamaks!

bodykey™ kiirtoidud

bodykey sarja kuuluvad ahvatlevate maitsetega kiirsupid, kokteilid ja einebatoonid, mis varustavad sind vajalike põhitoitainetega ja pakuvad nautimiseks mitmekesise valiku eineid.

  +372 5271895